Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 090
+420 777 020 090
Manipulujte s námi ...

Dlouhodobý pronájem manipulační techniky se vyplatí

Součástí našich služeb je také poskytování dlouhodobého pronájmu manipulační techniky. Pro tento druh pronájmu nabízíme manipulační techniku od výrobce HANGCHA. V nabídce je vše od paletových vozíků až po těžkotonážní vysokozdvižné vozíky, vhodné například pro kontejnerové překladiště. Dále také plošinové vozíky, vozíky s bočním ložením, tahače, retraky a spoustu další manipulační techniky.  
Snažíme se co nejvíce vyhovět potřebám zákazníka.

  • Podle konkrétního provozu vybereme vhodnou techniku.
  • Vypracujeme nabídku a zašleme návrh smlouvy.
  • Po odsouhlasení doručíme zařízení ve smluveném termínu na požadované místo.

 

Díky full-servisu, který je součástí balíčku nabízených služeb, se nemusíte starat o pravidelnou údržbu ani technické kontroly zařízení. V případě poruchy, Vám poskytneme odpovídající náhradu, aby nedošlo k žádnému provoznímu výpadku. O to vše se postaráme za Vás.
Další výhodou dlouhodobého pronájmu je, že veškeré náklady jsou plně daňově uznatelné. Není nutné zbytečně zatěžovat firmu velkou počáteční investicí na pořízení vlastní techniky, o kterou se následně budete muset starat. Již od prvního dne pronájmu přesně víte, jaké jsou náklady daného zařízení a žádné další výdaje Vás nepřekvapí.
Po uplynutí smluvené doby pronájmu, Vám techniku nabídneme k odkupu, nebo se dále domluvíme na pokračování pronájmu a výměně techniky za novou.

 

Vše je otázkou jednání a naší snahou je co nejlépe vyhovět Vašim potřebám. Pokud Vás možnost dlouhodobého pronájmu zaujala a chtěli byste se dozvědět více, kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře nebo volejte na tel. +420 777 0200 094.

Dlouhodobý pronájem manipulační techniky se vyplatí
Viva manipulační technika s.r.o.
Facebook Vstupte do e-shopu