Yandex
Manipulujte s námi ...
Prodej

Čelní vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižný vozík je dnes hojně používanou manipulační technikou a téměř žádná výrobní či obchodní firma se bez něj neobejde. Je neodmyslitelným pomocníkem ve skladech, obecně logistice, uplatní se i ve stavebnictví  a jako článek výrobního procesu. Používá se k vykládce a nakládce, převozu a paletování zboží, zakládání materiálu do regálů, horizontální manipulaci aj. Použití vysokozdvižného vozíku k manipulaci materiálem a zbožím zjednodušuje, usnadňuje, ale hlavně zrychluje. V naší nabídce naleznete vozíky značek: Hangcha, Caterpillar, GC Power, a Armanni. Dodáváme je v různých provedení, parametrů a s širokou škálou výbav dle způsobů použití. Nabízíme jak vysokozdvižný vozík pro vysoké pracovní nasazení, tak levnější s dobrým poměrem cena / výkon. V případě zájmu, nabízíme i použité či zánovní vysokozdvižné vozíky umístěné v sekci použité vysokozdvižné vozíky. Pro efektivní manipulaci je důležité správně zvolit vhodný vysokozdvižný vozík jeho provedení, parametry, výbavu a popř.přídavná zařízení.

Dieselové vysokozdvižné vozíky

Jednou z nejrozšířenějších variant čelních vysokozdvižných vozíků jsou vysokozdvižné vozíky s dieslovým motorem. Dnešní moderní dieselové vysokozdvižné vozíky mají nízké emise, citlivé ovládání, přesné servořízení a optimální rádius otáčení, proto jsou vhodné pro provoz nejen vně, ale také i uvnitř objektů. 
Nami nabízené vysokozdvižné vozíky je možné vybavit velkou škálou přídavných zařízení, doplňků a zvýšit tak jejich schopnosti a možnosti využití.

Dieselové vysokozdvižné vozíky

Plynové vysokozdvižné vozíky

Plynové vysokozdvižné vozíky jsou velice výkonné s dobrou energetickou účinností. Navíc šetrné k životnímu prostředí.

Plynové vysokozdvižné vozíky

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky s elektrickým pohonem jsou díky ekologickému provozu, nízkým provozním nákladům a minimálnímu rádiu otáčení vhodné především pro použití uvnitř objektů.

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Vysokotonážní vozíky

Vysokotonážní vozíky jsou nejčastěji využívané pro manipulaci s těmi nejtěžšími břemeny. Používají se například při vykládání námořních kontejnerů. V naší nabídce naleznete tyto speciální stroje se spalovacím motorem s nosnostmi 12-32 tun, dále s elektrickým pohonem a nosnostmi 12-16 tun. Spalovací vozíky jsou osazeny šestiválcovými dieselovými motory, mají robustní konstrukci a velké množství volitelné výbavy.

Vysokotonážní vozíky
Monika Horňáková

Prodej nové techniky

Monika Horňáková

Finanční leasing, zpětný leasing, účelový úvěr, operativní leasing.

Finanční služby

Facebook Google+ Vstupte do e-shopu