Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 091
+420 777 020 091 +420 777 020 097
Manipulujte s námi ...

Hydraulická přídavná zařízení Hydraulická přídavná zařízení

Hydraulická přídavná zařízení výrazně zjednodušují manipulaci, zrychlí a usnadní práci s břemenem a některá jsou schopná rozšířit možnost využití vysokozdvižného vozíku a nahradit tak jiné pracovní stroje. 

Mezi nejpoužívanější hydraulická přídavná zařízení patří boční posuv, zjednodušuje a tím i zrychluje manipulaci s materiálem. U vozíku vybaveného bočním posuvem je možné hydraulicky posouvat břemeno do stran, bez nutnosti opětovného popojíždění vozíkem. Pro montáž bočního posuvu je nutné, aby měl vysokozdvižný vozík jeden volný hydraulický okruh. Pokud okruh chybí je možné jej elektricky rozbočit.

V naší nabídce naleznete i další velmi hojně využívaná hydraulická zařízení. V případě zájmu o více informací či konkrétní cenovou nabídku, nás prosím kontaktujte. 

 


 

Boční posuv

Boční posuv patří mezi nejpoužívanější přídavné zařízení, které značně zjednodušuje manipulaci a tím i zrychluje manipulaci s materiálem. U vozíku vybaveného bočním posuvem je možné hydraulicky posouvat břemeno do stran, bez nutnosti opětovného popojíždění vozíkem. Pro montáž bočního posuvu je nutné, aby měl vysokozdvižný vozík jeden volný hydraulický okruh. Pokud okruh chybí je možné jeden hydraulický okruh rozbočit elektricky.

 

Na zařízení bočního posuvu poskytujeme výrazné slevy. V případě cenové nabídky nás prosím kontaktujte.

Jednoduchý boční posuv Dvojitý boční posuv Trojitý boční posuv

 

Hydraulicky stavitelné vidlice

Stavitelné vidlice umožňují hydraulicky měnit rozteč nosných vidlic. U vysokozdvižného vozíku vybaveného stavitelnými vidlicemi je možné, manipulovat s různým typem palet a kontejnerů atd. bez toho, aby obsluha musela ručně menit rozteč vidlic. Hydraulicky stavitelné vidlice mohou být zároveň vybaveny bočním posuvem. Široké stavitelné vidlice oproti standardním stavitelným vidlicím umožňují vidlice vysouvat vidlice do větší šíře (mimo půdorysný obrys vozíku). Vysokozdvižným vozíkem vybaveného stavitelnými vidlicemi je možné manipulovat s dlouhými břemeny jejichž přeprava vyžaduje velkou rozteč vidlic.
Pro montáž stavitelných vidlic s bočním posuvem je nutné, aby měl vysokozdvižný vozík dva volné hydraulické okruhy. Pokud okruhy chybí je možné jeden hydraulický okruh rozbočit elektricky s tím, že jeden volný okruh je standardní.

Pro zobrazení
KATALOGU S CENAMI klikněte na vybraný typ stavitelných vidlic. Rádi Vám vyhotovíme individuální nabídku s co možná největší slevou!

Trojité stavitelné vidlice Dvojité stavitelné vidlice Obraceč 360° + stavitelné vidlice

Široké stavitelné vidlice  Jednoduché stavitelné vidliceStavitelné vidlice s bočním posuvem

Otočná zařízení - obraceče 180 - 360°

Otočná zařízení - obraceče umožňují otáčet nosné vidlice až o 360°. Otočné zařízení je možné využít např. pro vyklápění malých kontejnerů. Pro montáž obraceče je nutné, aby měl vysokozdvižný vozík volný hydraulický okruh. Pokud okruhy chybí je možné jeden hydraulický okruh rozbočit elektricky s tím, že jeden volný okruh je standardní.

Pro zobrazení
KATALOGU S CENAMI klikněte na vybraný typ obraceče. Rádi Vám vyhotovíme individuální nabídku s co možná největší slevou!

Otočné svěrací vidlice Svěrací čelisti na role Obraceč 360° + svěrací čelisti Svěrací čelisti

Teleskopické vidlice

Teleskopické vidlice mají hydraulicky proměnlivou délku. Teleskopické vidlice umožňují větší dosah vysokozdvižného vozíku např. vykládku kamionů z jedné strany. Oproti pevným dlouhým vidlicím či nástavcům, umožňují teleskopické vidlice jejich rychlé zkrácení a tím snížit prostor potřebný na otáčení vozíku. Pro montáž svěracích čelistí je nutné, aby měl vysokozdvižný vozík volný hydraulický okruh. Pokud okruh chybí je možné jeden hydraulický okruh rozbočit elektricky s tím, že jeden volný okruh je standardní.

Pro zobrazení
KATALOGU S CENAMI klikněte na vybraný typ teleskopických vidlic. Rádi Vám vyhotovíme individuální nabídku s co možná největší slevou!

Teleskopické vidlice (s hydraulicky proměnlivou délkou) Teleskopické vidlice + dvojité stavitelné vidlice  Teleskopické vidlice + stavitelné vidlice

Hydraulická lopata

Hydraulické lopaty - lžice nahrazují jednoduchý nakladač. Vysokozdvižný vozík vybavený lopatou, umožňuje hrnutí, nakládání, vysýpání atd. sypkých materiálů. Pro montáž bočního je nutné, aby měl vysokozdvižný vozík jeden volný hydraulický okruh. Pokud okruh chybí je možné jeden hydraulický okruh rozbočit elektricky.

Pro zobrazení KATALOGU S CENAMI klikněte na vybraný typ lopaty. Rádi Vám vyhotovíme individuální nabídku s co možná největší slevou!

Hydraulická lopata - lžíce

Použité přídavné zařízení naleznete v našem bazaru v sekci příslušenství.


Veškerá přídavná zařízení Vám náš servis ochotně namontuje. V rámci naší služby VIVA RENT půjčovna vozíků Vám po dobu servisu Vašeho vysokozdvižného vozíku zapůjčíme náhradní vysokozdvižný vozík a zajistíme přepravu.

Co potřebujeme znát, abychom Vám mohli nabídnout optimální přídavné uchopovací zařízení :
- výrobce vysokozdvižného vozíku
- typ vysokozdvižného vozíku
- nosnost vozíku
- šířku a výšku nosné desky ( popř. typ ISO )
- provedení zvedacího zařízení ( standard, duplex s volným zdvihem, triplex )
- výšku zdvihu vozíku
- druh, hmotnost a rozměry přepravovaného břemene
- má vozík již nějaké přídavné zařízení
- má vozík volnou pozici ( sekci ) na hydraulickém rozvaděči
- pracovní vytížení vozíku a druh provozu

Tyto informace nám pomohou nabídnout požadované přídavné zařízení včetně komponentů nutných pro jeho montáž a také vybrat nejvhodnější zařízení s ohledem na cenu a výkon.

Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094