Yandex
Manipulujte s námi ...
Prodej

Elektrické tahače a plošinové vozíky

Elektrické tahače a plošinové vozíky jsou kvalitní, robustní a komfortní. Nabízíme je v mnoha variantách. Jsou vhodné pro přesun materiálu i na delší vzdálenosti. Výhodou je tichý a ekologický pohon, dobrá manévrovatelnost. K vozíkům nabízíme mnoho příslušenství jako automatické nabíječe, nebo sledovací systém. 

Plošinové vozíky

SIMAI, výrobce plošinových vozíků, klade důraz na kvalitu zpracování, robustnost provedení a komfort obsluhy. Díky variabilitě, množství volitelného příslušenství a nabízeným nadstavbám (cisterny, nádrže, chladící boxy, tažné zařízení, zdvižné plošiny, hydraulické ruky atd.) plošinové vozíky SIMAI uplatníte i v provozech, kde jiní výrobci se základním provedením neobstojí.

Plošinové vozíky

Tahače

SIMAI klade důraz na kvalitu zpracování, robustnost provedení a komfort obsluhy. Nabízíme velké množství variant a možností úpravy dle přání a potřeb uživatele. Díky těmto možnostem a množtví volitelného příslušenství najdou elektrické tahače své místo i v provozech, kde jiní výrobci se základním provedením neobstojí. 

 

Tahače

Komunální vozidla

Komunální vozidla značky SIMAI jsou určená pro přepravu osob, předmětů, nákladů či materiálů, zalévání, stříhání přírodních porostů, celoroční údržbu komunikací a areálů, čištění veřejných prostor a komunikací, údržbi parků a další komunální služby.

Komunální vozidla
Petr Křivák

Prodej použité techniky

Petr Křivák
Facebook Google+ Vstupte do e-shopu