Yandex
Manipulujte s námi ...
Prodej

Ručně vedené vozíky

Ručně vedené vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky umožňují manipulaci na malém prostoru a jsou základem každého skladu. Mají nižší pořizovací a téměř nulové provozní náklady. Nabízíme je v elektrické i mechanické variantě.  Jsou vybaveny jak DC tak AC pohony a moderní elektronikou pro řízení vozíku.

Ručně vedené vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky se vyrábějí v mnoha variantách umožňující také nestandardní manipulaci jako např. přepravu a vyklápění sudů, dvojitý zdvih pro přepravu dvou palet najednou, rozšířené nosné nohy umožňující přepravu atypických břemen, vážící systém s tiskárnou, provedení pro přepravu svitků. Provedení "tahač" umožňuje tahání přívěsných vozíků.

K ručně vedeným vozíkům nabízíme za bezkonkurenční ceny automatické nabíječe dle požadavků klienta. Poskytujeme také kompletní servis a dodávku náhradních dílů

Chcete-li vozík pouze zapůjčit, navštivte naši půjčovnu. V bazaru naleznete mnoho použitých i zánovních vozíků.

Vysokozdvižné elektrické

Vybírejte ze dvou variant: semielektrické vozíky, které mají elektrický zvdih a manuální pojezd nebo plně eletrické vozíky s elektrickým zdvihem i pojezdem. Jsou vhodné do menších pracovních prostor. Mohou plně nahradit klasické vysokozdvižné vozíky.

Vysokozdvižné elektrické

Nízkozdvižné elektrické

Ručně vedené nízkozdvižné elektrické vozíky s eletrickým pojezdem i zdvihem. Vhodné pro menší manipulační prostor. Využijete především při přesunu materiálu, než při zdvihání. Výhodou jsou nižší náklady na provoz oproti klasickým vysokozdvižným vozíkům. Využijte sklopnou podlahu i pro přesun materiálu na delší vzdálenosti.

Nízkozdvižné elektrické

Vysokozdvižné mechanické

Ručně vedené vysokozdvižné paletové vozíky jsou vhodné v místech, kde není nutná častá manipulace, nebo jsme omezeni pracovním prostorem. Jejich velkou výhodou je nízká pořizovací cena a téměř nulové provozní náklady. Tato technika je určená pro provoz a manipulaci uvnitř hal a na rovných plochách.

Vysokozdvižné mechanické

Nízkozdvižné mechanické

Nízkozdvižné paletové mechanické vozíky se silnou ocelovou konstrukcí.

Nízkozdvižné mechanické
Monika Horňáková

Prodej
nové techniky

Monika Horňáková
Silvie Donátová

Prodej nové techniky a náhradních dílů

Silvie Donátová
Facebook Google+ Vstupte do e-shopu