Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.608 020 092
+420 608 020 092
Manipulujte s námi ...

Školení řidičů vysokozdvižných vozíků Školení řidičů vysokozdvižných vozíků

Školení pro obsluhu manipulační techniky

Součástí našich služeb je nabídka a poskytování školení řidičů vysokozdvižných vozíků všech skupin tj. čelních motorových vysokozdvižných vozíků, elektrických vysokozdvižných vozíků, ručně vedených vozíků, retraků a dalších speciálních vozíků.
Školení po dohodě s objednavatelem provádíme buď přímo na pracovišti, nebo v zázemí naší firmy. Pro smluvní zákazníky poskytujeme službu „evidence“, v rámci které hlídáme platnost oprávnění a před jejím vypršením, je zákazník na tuto skutečnost upozorněn. Díky tomu je možné předejít problémům, které by mohly nastat, při obsluze vysokozdvižného vozíku bez platného řidičského oprávnění.

Školení řidičů vysokozdvižných vozíků

Základní a opakované školení obsluhy vzv

Základní školení řidičů vysokozdvižných vozíků poskytujeme v celkovém rozsahu teoretické a praktické výuky pro zájemce, kteří ještě řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík nevlastní.
Opakované školení řidičů vysokozdvižných vozíků ve zkráceném rozsahu pro držitele řidičských oprávnění, kteří si potřebují pouze prodloužit platnost.

 

Proč školení řidičů vysokozdvižných vozíků?

Podle ustanovení § odst. 1 písm. e Zákoníku práce je zaměstnavatel povinen zajistit školení o právních a ostatních předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (dále jen bezpečnostních předpisech), které doplňují jejich kvalifikační požadavky a požadavky pro výkon práce, které se týkají jejich práce a pracoviště: pravidelně ověřovat jejich znalost a soustavně vyžadovat a kontrolovat jejich dodržování. O prováděném školení vede poskytovatel dokumentaci. V zájmu zaměstnavatele by mělo být včas a pravidelně provádět školení řidičů vysokozdvižných vozíků.

Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094