Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.608 020 092
+420 608 020 092
Manipulujte s námi ...

Speciální vozíky Speciální vozíky

Nabízíme kontejnerové vozíky a vozíky s bočním ložením značky HC Forklift. Jedná se o velice speciální techniku, která má velmi specifické využití. Kontejnerové vozíky jsou nejvýraznějšími stroji v lodní přepravě. A čtyřcestné / vícecestné vozíky zase efektivně využívají skladovou plochu a pomáhají při manipulaci s velmi dlouhým nákladem.  

V případě, že nevíte co s Vaší starou - použitou manipulační technikou, můžete nám ji nabídnout k odkupu. Stačí nás kontaktovat přes formulář nebo zavolat našim prodejcům +420 777 020 091, +420 608 020 092, kteří Vám vytvoří výkupní nabídku. 

Vozíky s bočním ložením

Vozíky s bočním ložením

Dodáváme vozíky s bočním naložením značky HC Forklift a nosností 3.0 – 6.0 tun. Speciálně upravená řídící kabina je výborně odhlučněná a odizolovaná... více informací ZDE
Kontejnerové vozíky

Kontejnerové vozíky

Nabízíme kontejnerové vozíky značky HC Forklift. V nabíce máme vozík s přestavitelným spreaderem a nosností 45.0 tun... více informací ZDE
Čtyřcestné vysokozdvižné vozíky

Čtyřcestné vysokozdvižné vozíky

V naší nabídce naleznete také čtyřcestné vysokozdvižné vozíky určené pro manipulaci s velmi dlouhým nákladem. Vícecestné vzv jsou ideálním řešením pro optimalizaci a větší efektivitu skladování, díky výsuvnému sloupu a zdvihu až 10m.

více informací a produktové listy ZDE
Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094