Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 097
+420 777 020 097
Manipulujte s námi ...

Nízkozdvižné paletové Nízkozdvižné paletové

Tyto mechanické nízkozdvižné paletové vozíky známe především z obchodů, kde se jejich pomocí přepravuje zboží na paletách. Námi nabízené paletové vozíky tzv. " paleťáky" mají robustní konstrukci, snadné ovládání. Nízký zdvih do 200 mm se nejvíce hodí pro manipulaci s klasickými europaletami. Součástí naší nabídky jsou nízkozdvižné paletové vozíky různých nosností, s různou délkou vidlic a samozřejmě i s možností výběru provedení koleček. Můžeme Vám nabídnout paletové vozíky prémiové kvality či low-cost paleťák. Záleží pouze na Vašich potřebách. 

nízkozdvižný paletový vozík

Informace o cenách a dostupnosti naleznete na našem E-SHOPU nebo kontaktujte naše prodejce. Vyberte si svého nového pomocníka pro manipulaci.

eshop paletových vozíků


Jaký nízkozdvižný paletový vozík Vám můžeme nabídnout? Níže se dozvíte o základních kategoriích námi dodávaných paletových vozíků:

Paletový vozík nejvyšší kvality „Evropská TOP Kvalita“ -  jedná se o mechanický nízkozdvižný paletový vozík vyráběný na Slovensku. Tento typ vyniká svou vysokou kvalitou zpracování a použitých materiálů. To je zárukou dlouhé životnosti a nízkých nákladů na jeho údržbu. Výrobce BULLI nabízí paletové vozíky se základní nosností od 2300 kg až po speciální „paleťáky“ se zvýšenou nosností až do 5000 kg. Dále se zaměřuje na výrobu paletových vozíků se speciálními délkami, šířkami, na vozíky s parkovací a pojezdovou brzdou, nízkoprofilové či pozinkované.
kvalitní paletový vozík  


Paletový vozík s nejlepším poměrem CENA/VÝKON  -  je nízkozdvižný paletový vozík s označením CBG. Tento „paleťák“ je k dostání v nosnosti 2500 a 3000 kg. Má dobrou velmi robustní konstrukci. U tohoto typu vozíku je na výběr ze dvou dostupných variant řídících kol – polyuretanová či gumová. Dále je vozík osazen tandemovými kolečky, která pomáhají se stabilitou při manipulaci a rozložením zatížení.


levný paletový vozík


Paletový vozík nejvíce prodávaný LEVNÝ – do této kategorie patří bezpochyby nízkozdvižný paletový vozík s označením BF / VIVA BF25. Tento vozík je dodáván s nosností 2500 kg a zákazník si může vybrat ze dvou provedení řídících kol a to GUMA nebo PUR. Nosná tandemová kola, nejčastěji v provedení PUR, s kvalitními ložisky, pomocnými nájezdovými koly na konci vidlic, která usnadňují najíždění do palet, a dále je vozík vybaven redukčním ventilem proti přetížení

levný paleťák


Paletový vozík atypický – v této kategorii se nacházejí především vozíky se speciálním využitím a úpravami dle požadavků zákazníků jako je například paletový vozík s jednou vidlicí, „paleťák“ na role, 4-cestný paletový vozík či vozík vybavený velmi přesným vážícím systémem pro obchodní vážení. Další žádanou variantou paletových vozíků je provedení INOX - tedy nerez, který nachází uplatnění především v potravinovém průmyslu. Žádný provoz není stejný a tak i požadavky zákazníků se liší. Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám Vaše potřeby, pokusíme se Vám nabídnout vhodnou alternativu nebo vytvoříme nabídku paletového vozíku vyrobeného na zakázku.

speciální paletový vozík

Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094