Yandex
Manipulujte s námi ...
Prodej

Trakční baterie a nabíječe

 

Trakční baterie a nabíječe baterií pro pohon elektrických vysokozdvižných vozíků, ručně vedených vozíků, retraků a další manipulační techniky. Trakční nabíječe jsou velmi účinné a dokáží nabít baterii už za 5,5 hodiny. 

Startovací baterie a trakční baterie

Startovací a trakční baterie pro elektrické vysokozdvižné vozíky, elektrické tahače a plošinové vozíky, samohybné plošiny, elektromobily, ručně vedenou a ostatní manipulační techniku využívající pro pohon elektrickou energii. Dodáváme trakční baterie poskytující vysokou úrověň výkonu a dlohou životnost pro provozy s malým zatížením i pro náročné vícesměnné provozy. Oproti starším typům mají nové generace baterií při zachování rozměrů, vyšší výkon, vysokou odolnost a účinnost... více informací

Startovací baterie a trakční baterie

Trakční nabíječe

Nabíječe pro nabíjení trakčních i semitrakčních baterií s tekutým i tuhým elektrolytem pro pohon elektrických vysokozdvižných vozíků, ručně vedených vozíků, retraků, tahačů, plošinových vozíků, elektromobilů, různých pracovních strojů a jiné manipulační techniky... více informací

Trakční nabíječe

Startovací a trakční baterie

Trakční baterie pro elektrické vysokozdvižné vozíky, elektrické tahače a plošinové vozíky a další manipulační techniku. Dodáváme trakční baterie poskytující vysokou úrověň výkonu a dlohodobou životnost jak pro provozy s malým zatížením, tak pro náročné vícesměnné provozy. Baterie mají, při zachování rozměrů, vyšší výkon oproti starším bateriím, vysokou odolnost a účinnost.

Dodáváme startovací baterie různých rozměrů, napětí a výkonů. Tyto baterie lze využít jak pro manipulační techniku tak pro automobily. Více zde.

Slavomír Vinař

Jednatel
společnosti

Slavomír Vinař
Petr Křivák

Prodej
použité techniky

Petr Křivák
Facebook Vstupte do e-shopu