Yandex
Manipulujte s námi ...
Informace

Jak vybrat vysokozdvižný vozík?

Správný výběr je základem dobrého podnikání!

Správný výběr vysokozdvižného vozíku je základem efektivní práce ve vašem podnikání. Proto je potřeba dbát na několik důležitých faktorů.

V první řadě bychom měli určit, kde se bude s vozíkem manipulovat. Pro práci uvnitř objektu je vhodný vozík s elektrickým pohonem. Pro pohyb ve venkovních prostorech je vhodný vysokozdvižný vozík dieselový. A pokud potřebujeme stroj, který se bude pohybovat uvnitř i venku je vhodný vozík s pohonem LPG/CNG.

Pokud víme, že se bude manipulovat ve stísněných prostorech, zvolíme tříkolový vysokozdvižný vozík. Naopak, pokud nejsme omezeni prostorem, zvolíme vozík čtyřkolový, který má lepší stabilitu a schopnost překonávat horší terénní nerovnosti.

Ve výběru je také terénní vysokozdvižný vozík, který zvolíme ve chvíli, kdy potřebujeme manipulovat na nezpevněném terénu. Některé vysokozdvižné vozíky mají pohon 4x4, díky kterému může stroj fungovat i v hůře přístupném terénu.

Jakmile víme, kde se bude vozík pohybovat, určímě zdvih, nosnost a případná omezení. Vysokozdvižný vozík se dá vybavit širokou škálou příslušenství a přídavných zařízení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám s výběrem pomůžeme, poradíme. 

Facebook Vstupte do e-shopu