Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 097
+420 777 020 097
Manipulujte s námi ...

Tahače Tahače

SIMAI klade důraz na kvalitu zpracování, robustnost provedení a komfort obsluhy. Nabízíme velké množství variant a možností úpravy dle přání a potřeb uživatele. Díky těmto možnostem a množtví volitelného příslušenství najdou elektrické tahače své místo i v provozech, kde jiní výrobci se základním provedením neobstojí. 

Elektrické tahače SIMAI jsou vybaveny asynchronní AC elektronikou s regenerativním dobíjením. Díky AC pohonu a rekuperaci dosahují vyššího výkonu a snížení spotřeby energie. Jejich motoryjsou bezúdržbové. 

Elektrické tahače SIMAI odpovídají pro svou vzduchem odpruženou kabinu, pohodlný pracovní prostor, intuitivně umístěné ovládací prvky a kvalitní sedadla, vysokým nárokům na ergonomii a komfort obsluhy. Disponují nadstandardními manévrovacími schopnostmi, přesným ovládáním pojezdu a možností nastavení parametrů dle potřeb uživatele. Čtyřkolové plošinové vozíky jsou vybaveny dvouokruhovými brzdovými systémy. 

K elektrickým tahačům nabízíme automatické nabíječe dle požadavků na provoz za bezkonkurenční ceny. Poskytujeme také kompletní servis a dodávku náhradních dílů. 

Elektrické tahače se sedící obsluhou

Elektrické tahače se sedící obsluhou

V naší nabídce naleznete elektrické tahače se sedící obsluhou značky HC Forklift a SIMAI. Výběr z mnoha typů vozíků, nosností a příslušenství... více informací
Elektrické tahače se stojící obsluhou

Elektrické tahače se stojící obsluhou

V naší nabídce naleznete elektrické tahače se stojící oblushou značky HC Forklift a tažnou silou 3 - 5 tun... více informací

Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094