Yandex
Manipulujte s námi ...
Prodej

Příslušenství

K celé nabídce manipulační techniky dodáváme také širokou škálu příslušenství. Jako trakční baterie a nabíječe, přídavná manipulační zařízení, pneumatiky, kola a pásy i dílenské jeřáby, hevery a upínací pásy. Vše rádi přizpůsobíme přáním a potřebám vašeho podnikání.

Trakční baterie a nabíječe

Trakční baterie a nabíječe baterií pro pohon elektrických vysokozdvižných vozíků, ručně vedených vozíků, retraků a další manipulační techniky. Trakční nabíječe jsou velmi účinné a dokáží nabít baterii už za 5,5 hodiny. 

Trakční baterie a nabíječe

Přídavná manipulační zařízení

Hydraulická a mechanická přídavná zařízení zvyšují komfort a rychlost manipulace. Rozšiřují variabilitu použití vysokozdvižných vozíků. Nabízíme kompletní sortiment mechanických a hydraulických přídavných uchopovacích zařízení pro vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku, které jsou nepostradatelnými pomocníky při transportu materiálu.

Přídavná manipulační zařízení

Pneumatiky, kola a pásy

Poskytujeme komplexní a erudované poradenství v oblasti nabídky pneumatik, kol i pásů. Naši specialisté vyslechnou vaše potřeby a navrhnou nejlepší variantu v ideálním poměru cena, výkon, použítí, rozměry a další aspekty. Značky, které nabízíme jsou synonymem kvality a spokojenosti.

Pneumatiky, kola a pásy
Monika Horňáková

Prodej
nové techniky

Monika Horňáková
Silvie Donátová

Prodej nové techniky a náhradních dílů

Silvie Donátová
Facebook Google+ Vstupte do e-shopu