Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 097
+420 777 020 097
Manipulujte s námi ...

Terénní vysokozdvižné vozíky Terénní vysokozdvižné vozíky

Terénní vysokozdvižné vozíky se využívají především na nezpevněném, nerovném terénu např. na staveništích. Jsou uzpůsobeny tak, aby byl jejich provoz plynulý i na rozblácené, štěrkové či písečné cestě. Světlá výška je uzpůsobena pro pohyb v terénu plném nerovností a překážek. Terénní vysokozdvižné vozíky HC neboli HANGCHA se vyrábějí ve dvou variantách a to 2WD nebo 4WD. Bližší specifikace a vlastnosti těchto VZV se dozvíte v jednotlivých sekcích. Obecně ale platí, že terénní vysokozdvižné vozíky mají větší poloměr otáčení a tak je potřeba počítat při jejich používání s dostatečným prostorem pro manipulaci. Terénní vysokozdvižné vozíky dodáváme v nosnosti 2.5 - 5 tuny s možností pohonu dvou nebo všech kol, tedy 4x4. Další volitelnou výbavu naleznete v produktovém listu u jednotlivých kategorií, nebo můžete kontaktovat naše prodejce. Rádi s Vámi vyberou model vozíku, který bude co nejvíce odpovídající požadavkům Vašeho provozu.

Pokud Vás zajímá jak je to s možností servisu zakoupené manipulační techniky, můžete se podívat do naší sekce servis. V případě, že zvažujete pronájem terénních vysokozdvižných vozíků, tak i s tím Vám můžeme pomoci, stačí se obrátit na zástupce naší půjčovny, kteří Vám ochotně vypracují cenovou nabídku i s přepravou až k Vám. Pokud vlastníte vysokozdvižný vozík a zvažujete jeho výměnu za nový, můžete nás kontaktovat ohledně výkupu použité manipulační techniky.

Terenní vozík

Konstrukce

Terénní vysokozdvižné vozíky jsou uzpůsobeny pro těžší práci v terénu. K tomu slouží hnací náprava, která má dostatečně široké pneumatiky s hrubým záběrovým dezénem. Tím je usnadněn pohyb i na nezpevněných plochách. Dále mají vozíky dostatečně velkou kabinu a pevnou konstrukci, aby měla obsluha vyhovující prostor pro řízení a manipulování. Kabina má kvalitní odpružení a odhlučnění, díky tomu jsou snížené otřesy a hluk. Terénní vysokozdvižné vozíky HC Forklift jsou vybaveny dvourychlostní převodovkou, která umožňuje dva stupně rychlosti v před a jeden vzad. Tím je docílen potřebný velký výkon, pro jízdu v nejnáročnějších podmínkách. Terénní vozíky HC jsou dodávány s prvotřídními motory Kubota, které splňují přísné emisní normy pro provoz v EU, třída EURO V. Displej LCD na kterém se mohou zobrazovat například kody s hlášením. Na výběr máte vozíky v provedení 2WD s nosností až 5000kg, nebo pro ještě náročnější terénní podmínky 4WD (4x4) rovněž s nosností do 5000kg. Tyto terénní vysokozdvižné vozíky vhodné do extrémních pracovních podmínek, díky svému pohonu všech čtyř kol, zvládnou zdolat velmi náročný terén s nejrůznějšími překážkami.

Terénní vysokozdvižný vozík 2WD

Terénní vysokozdvižný vozík 2WD

Vozík HC v provedení 2WD s nosností až 5.0 tun, nabízí kvalitní zpracování, pevnou konstrukci, silný motor Kubotazdvih až 6m. Terénní vysokozdvižný vozík HC Froklift má široká kola a světlou výšku uzpůsobenou pro práci na nerovném povrchu… více informací a produktové listy ZDE
Terénní vysokozdvižný vozík 4WD

Terénní vysokozdvižný vozík 4WD

Vozík v provedení 4WD má náhon všech čtyř kol a nosnost až 3.5 tuny. Pohon 4x4 zajišťuje plynulý pohyb vozíku i v nejnáročnějším terénu. Triplexová věž se zdvihem až 6m, široká kola s hlubokým dezénem a velmi silné motory dělají z vozíku HC 4WD skvělého pomocníka např. na stavby… více informací a produktové listy ZDE

VIDEO UKÁZKA z testování průjezdnosti Terénního vysokozdvižného vozíku HC 4x4 v náročném terénu.

   

  

Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094