Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 096
+420 777 020 096
Manipulujte s námi ...

Technické kontroly a revize LPG Technické kontroly a revize LPG

Revize LPG a TK pro manipulační techniku

Nabízíme a provádíme technické kontroly a revize LPG vysokozdvižných vozíků všech skupin tj. čelních motorových vysokozdvižných vozíků, elektrických vysokozdvižných vozíků, ručně vedených vozíků, retraků a dalších speciálních vozíků.
STK a revize LPG vysokozdvižných vozíků, po dohodě s objednavatelem, provádíme buď přímo v místě nasazení vozíků, nebo v zázemí naší firmy. Pro smluvní zákazníky poskytujeme službu „evidence“ v rámci které hlídáme platnost revizí a STK. Před jejich vypršením, je zákazník na tuto skutečnost upozorněn, aby bylo možné včas domluvit vhodný termín provedení prohlídky. Díky této službě je možné předejít problémům, které mohou nastat při provozování manipulační techniky bez platných revizí.

štítek TK 
Pro provedení technické kontroly a revize LPG vysokozdvižných vozíků má naše firma proškolené a certifikované pracovníky. Platnost provedených revizí a kontrol je 1 rok.

 

 

Technické kontroly a revize vysokozdvižných vozíků

 

Proč provádět technické kontroly a revize LPG vysokozdvižných vozíků?
Provádění řádné údržby a kontrol motorových vysokozdvižných vozíků má za povinnost provozovatel příslušného vozíku a to v návaznosti na ustanovení § 134a odst. 1 písm. c) Zákoníku práce. Zaměstnavatel, po vyhledání a vyhodnocení jednotlivých rizik souvisejících s touto činností, by měl současně stanovit požadavky na řádný výkon takovýchto činností a to v souladu se zněním čl. 3.3.2 písm. b) ČSN 268805. Při stanovení těchto požadavků je nutno vycházet z návodu k používání konkrétního vozíku – např. dle čl. 7.2.5 ČSN EN 1726-1, podle kterého návod k používání musí mj. obsahovat i informace o výcviku a kvalifikaci zaměstnanců určených pro opravy a údržbu jednotlivých vozíků.

Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094