Drobná manipulační | VIVA manipulační technika Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 093
Manipulujte s námi ...
Prodej

Drobná manipulační technika

Rudlíky a manipulační plošinové vozíky jsou neocenitelným a kvalitním pomocníkem pro přepravu krabic, pytlů, přepravek a dalších zátěží.  Konstrukce je navržena tak, aby splňovala jednoduchost ovládání a bezpečnost při manipulaci. Nosnost rudlíků je 200 – 350 kg. 

Nabízíme také specifické rudlíky -  pro sudy, schodišťový rudlík, skládací rudlík, na nabytek nebo univerzální rudlík a další. Všechny disponují kvalitními koly od francouzského výrobce Guitel - minimální opotřebení a maximální nosnost.  Věříme že vám ulehčí a zrychlí práci. Vyrobeno v ČR.

 


 

Rudlíky

Neocenitelný pomocník všude, kde potřebujete manipulovat a přemisťovat krabice, pytle, přepravky, role či jiné drobnější náklady. Využijete také při stěhování nábytku či manipulaci s náklady na schodištích. Rudl je vyroben z ocelových trubek svařených dokonalou technologií. Konstrukce umožňuje manipulovat s břemenem bez velké námahy a bezpečně... více informací

Rudlíky

Manipulační plošinové vozíky

V kategorii multifunkčních přepravních vozíků nabízíme velkou variabilitu a sestavení parametrů dle potřeb a přání zákazníka.

Vozíky mají speciálně uložené bočnice pro zajištění pevnosti a stability. Dvě kola jsou pevná a dvě otočná. Robustní konstrukce ložné plochy a kvalitním kola vyhovují i náročným provozům, kde je potřeba manipulovat s nákladem vysoké hmotnosti... více informací

Manipulační plošinové vozíky

 

Monika Horňáková

Prodej
nové techniky

Monika Horňáková
Silvie Donátová

Prodej nové techniky a náhradních dílů

Silvie Donátová
Facebook Vstupte do e-shopu