Yandex
Manipulujte s námi ...
Prodej

Prodej

Čelní vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižný vozíky jsou neodmyslitelou součástí manipulační techniky, nacházející uplatnění pro manipulaci s materiálem ve skladech, ve stavebnictví, jako nezbytný článek výrobního procesu a všeobecně v logistice. Vysokozdvižné vozíky jsou nepostradatelnými pomocníky a téměř žádná výrobní nebo obchodní firma se bez použití vysokozdvižných vozíků neobejde.

Čelní vysokozdvižné vozíky

Terénní vysokozdvižné vozíky

Terénní vysokozdvižné vozíky využijete při práci na nezpevněném povrchu a v terénu. Vhodné jsou například do dřevozpracujících a stavebních firem. Mají velkou světlou výšku a kola s výborným záběrem, některé dokonce 4x4 pohon. Nezapomeňte však, že mají větší rozměry a poloměr otáčení. 

Terénní vysokozdvižné vozíky

Retraky

Retraky jsou vozíky specializované na přepravu materiálu v místech s omezeným prostorem. Pro tyto účely jsou vybaveny výsuvným sloupem, díky kterému dokáží zkrátit svou celkovou délku a zmenšit poloměr otáčení. Retraky se vyznačují vysokou stabilitou, to oceníte především v prostorách a skladech, kde potřebujete vysoký zdvih. Jsou vybaveny AC pohony pro vysoký výkon a nižší spotřebu energie. Nabízíme širokou škálu uchopovacích zařízení retraků.

Retraky

Ručně vedené vozíky

Ručně vedené vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky umožňují manipulaci na malém prostoru a jsou základem každého skladu. Mají nižší pořizovací a téměř nulové provozní náklady. Nabízíme je v elektrické i mechanické variantě. 

Ručně vedené vozíky

Elektrické tahače a plošinové vozíky

Komfortní a robustní elektrické tahače, plošinové vozíky a komunální vozidla. Nabízíme je v mnoha variantách. Jsou vhodné pro přesun materiálu i na delší vzdálenosti. Výhodou je tichý a ekologický pohon, dobrá manévrovatelnost. K vozíkům nabízíme mnoho příslušenství jako automatické nabíječe, nebo sledovací systém. 

Elektrické tahače a plošinové vozíky

Tahače se spalovacími motory

V naší nabídce naleznete tahače se spalovacími motory a tažnou silou 2 - 8 tun. Možnost dieselového nebo benzínového/LPG motoru. 

Tahače se spalovacími motory

Hydraulické zvedací plošiny a stoly

Hydraulické zvedací plošiny, rampy a zdvižné stoly v elektrickém i mechanickém provedení jsou pomocníkem při manipulaci s materiálem a překonávání výškových rozdílů. Nacházejí uplatnění ve většině průmyslových odvětví.

Hydraulické zvedací plošiny a stoly

Drobná manipulační technika

Rudlíky a manipulační plošinové vozíky jsou neocenitelným a kvalitním pomocníkem pro přepravu krabic, pytlů, přepravek a dalších zátěží.  Konstrukce je navržena tak, aby splňovala jednoduchost ovládání a bezpečnost při manipulaci. Nosnost rudlíků je 200 – 350 kg. 

Drobná manipulační technika

Příslušenství

K celé nabídce manipulační techniky dodáváme také širokou škálu příslušenství. Jako trakční baterie a nabíječe, přídavná manipulační zařízení, pneumatiky, kola a pásy i dílenské jeřáby, hevery a upínací pásy. Vše rádi přizpůsobíme přáním a potřebám vašeho podnikání.

Příslušenství

Speciální vozíky

Námi nabízené speciální vozíky zahrnují kontejnerové vozíky a vozíky s bočním ložením. 

Speciální vozíky
Monika Horňáková

Prodej nové techniky

Monika Horňáková

Facebook Google+ Vstupte do e-shopu