Yandex
Manipulujte s námi ...
Prodej

Prodej

Prodej manipulační techniky

Prodej manipulační techniky

V naší nabídce naleznete špičkovou manipulační techniku v různých parametrech a cenových hladinách. Nabízíme skladovou techniku i vybavení, které zefektivní Vaši práci a ušetří Váš čas. Naleznete u nás nejrůznější druhy manipulační techniky od těžkotonážního vysokozdvižného vzv až po standardní mechanický paletový vozík. Nabízíme také různá přídavná zařízení a speciální manipulační techniku jako jsou  například hydraulické zvedací plošiny nebo elektrické tahače. U mnoha produktů nabízíme také nadstandardní vybavení, nástavby a úpravy na míru či dokonce zakázkovou výrobu dle vašich potřeb a přání.

manipulační technika

 

Naší předností je osobní přístup k zákazníkovi a komplexní poskytované služby, jako například půjčovna manipulační techniky, bazar, servis a prodej náhradních dílů.

Čelní vysokozdvižné vozíky

Čelní vysokozdvižné vozíky jsou v dnešní době jednou z nejvíce používané manipulační techniky. Většina firem se dnes již neobejde bez pomocníka s manipulací. Čelní vysokozdvižné vozíky bývají obecně nejvíce využívané v logistice, skladování, stavebnictví a také mohou být použity ve výrobním procesu.

Čelní vysokozdvižné vozíky

Terénní vysokozdvižné vozíky

Terénní vysokozdvižné vozíky využijete nejvíce při práci na nezpevněném povrchu a v terénu. Vhodné jsou například do dřevozpracujících a stavebních firem. Mají velkou světlou výšku a kola s výborným záběrem, některé terénní vozíky mohou mít dokonce pohon 4x4. U těchto vzv je nutno počítat s většími rozměry vozíku a poloměrem otáčení.

Terénní vysokozdvižné vozíky

Retraky

Retraky patří mezi manipulační techniku specializovanou na přepravu materiálu v místech s omezeným prostorem. Pro tyto účely jsou vybaveny výsuvným sloupem, díky kterému dokáží zkrátit svou celkovou délku a zmenšit poloměr otáčení. Retraky se vyznačují velmi vysokým zdvihem a dobrou stabilitou, což oceníte především ve vysokých prostorech a skladech, kde je nutné použít vysoký zdvih. Jsou vybaveny AC pohony pro velký výkon a nižší spotřebu energie. Retraky nabízíme ve variantě - stojící či sedící obsluha.

Retraky

Ručně vedené vozíky

Ručně vedené vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky umožňují manipulaci na malém prostoru a jsou základem každého skladu. Mají nižší pořizovací a téměř nulové provozní náklady. Nabízíme je v elektrické i mechanické variantě. 

Ručně vedené vozíky

Elektrické tahače a plošinové vozíky

Komfortní a robustní elektrické tahače, plošinové vozíky a komunální vozidla. Nabízíme je v mnoha variantách. Jsou vhodné pro přesun materiálu i na delší vzdálenosti. Výhodou je tichý a ekologický pohon, dobrá manévrovatelnost. K vozíkům nabízíme mnoho příslušenství jako automatické nabíječe, nebo sledovací systém. 

Elektrické tahače a plošinové vozíky

Tahače se spalovacími motory

V naší nabídce naleznete tahače se spalovacími motory a tažnou silou 2 - 8 tun. Možnost dieselového nebo benzínového/LPG motoru. 

Tahače se spalovacími motory

Hydraulické zvedací plošiny a stoly

Hydraulické zvedací plošiny, rampy a zdvižné stoly v elektrickém i mechanickém provedení jsou pomocníkem při manipulaci s materiálem a překonávání výškových rozdílů. Nacházejí uplatnění ve většině průmyslových odvětví.

Hydraulické zvedací plošiny a stoly

Drobná manipulační technika

Rudlíky a manipulační plošinové vozíky jsou neocenitelným a kvalitním pomocníkem pro přepravu krabic, pytlů, přepravek a dalších zátěží.  Konstrukce je navržena tak, aby splňovala jednoduchost ovládání a bezpečnost při manipulaci. Nosnost rudlíků je 200 – 350 kg. 

Drobná manipulační technika

Příslušenství

K celé nabídce manipulační techniky dodáváme také širokou škálu příslušenství. Jako trakční baterie a nabíječe, přídavná manipulační zařízení, pneumatiky, kola a pásy i dílenské jeřáby, hevery a upínací pásy. Vše rádi přizpůsobíme přáním a potřebám vašeho podnikání.

Příslušenství

Speciální vozíky

Námi nabízené speciální vozíky zahrnují kontejnerové vozíky a vozíky s bočním ložením. 

Speciální vozíky
Petr Křivák

Prodej použité techniky

Petr Křivák
Facebook Google+ Vstupte do e-shopu