Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.608 020 092
+420 608 020 092 +420 777 020 091
Manipulujte s námi ...

Trakční nabíječe Trakční nabíječe

Nabíječe trakčních baterií POWERGEN

Nabíječe pro nabíjení trakčních i semitrakčních baterií s tekutým i tuhým elektrolytem pro pohon elektrických vysokozdvižných vozíků, ručně vedených vozíků, retraků, tahačů, plošinových vozíků, elektromobilů, různých pracovních strojů a jiné manipulační techniky. 

Dodáváme kvalitní nabíječe POWERGEN. Na základě nároků a požadavků klienta doporučíme nabíječe se standardní nabíjecí charakteristikou s časem nabíjení 10 - 15 hodin či rychlou charakteristikou s časem nabíjení 6,5 - 8 hodin (5,5 hod. při použití promíchávání elektrolytu), které jsou určeny pro vysoce vytíženou techniku či pro techniku v třísměnných provozech.

Trakční nabíječe POWERGEN nové generace jsou vysokofrekvenční a mají vysoký účiník blížící se 1. Trakční nabíječe jsou standardně automatizovány pro řízení nabíjecího cyklu a vybaveny zobrazovací jednotkou informující o stavu nabíjení.

Nabíječe je možné doplnit o rozšířené informační zobrazovací jednotky, řízené doplňování elektrolytu, promíchávání elektrolytu, rozhraním pro komunikaci s PC atd. Vybrané trakční nabíječe sledují průběh nabíjení, historii nabíjení, stav baterií i další informace umožňující zvyšování efektivity a tím snižování nákladů. 

Dodáváme i nabíječe vyšších tříd, které jsou schopny nabíjet více typů baterií o různém napětí a kapacitě najednou a to postupným nabíjením. Tyto nabíječe automaticky detekují typ baterie i parametry a zvolí nabíjecí program. 

Katalog nabíječů trakčních baterií

Pro katalog nabíječů a příslušenství klikněte na obrázek katalogu. 

Ceny nabíječů trakčních baterií

Pro ceník nejpoužívanějších nabíječů klikněte na obrázek ceníku.

Technologie a charakteristiky

Pulzní nabíjecí charakteristika: oblíbená a osvědčená charakteristika trakčních nabíječů. Nabíječe s touto charakteristikou se vyznačují spolehlivostí a optimální hospodárností.

Vysokofrekvenční technologie: trakční nabíječe založené na vysokofrekvenční technologii jsou výkonné s velmi hospodárným provozem. Vysokofrekvenční technologie májí oproti běžným nabíječům asi o 20% vyšší energetickou účinnost. Díky menším komponentům mají několikrát menší rozměry a nižší hmotnost.

Provedení on board: kompaktní trakční nabíječe vynikají velmi malými rozměry a hmotností. Instalují se především jako vestavné nabíječe manipulační techniky.

Doplňování elektrolytu: systém automatického doplňování elektrolytu baterie při nabíjení.

Promíchávání elektrolytu: systém, který zajišťuje promíchávání elektrolytu během nabíjení baterie. Je tak výrazně zkrácená doba nabíjení a zvýšena efektivita i hospodárnost nabíjení.

Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094