Yandex
Manipulujte s námi ...
Prodej

Terénní vysokozdvižné vozíky

Terénní vysokozdvižné vozíky využijete při práci na nezpevněném povrchu a v terénu. Vhodné jsou například do dřevozpracujících a stavebních firem. Mají velkou světlou výšku a kola s výborným záběrem, některé dokonce 4x4 pohon. Nezapomeňte však, že mají větší rozměry a poloměr otáčení. 

Konstrukce

Terénní vysokozdvižný vozík je většinou vybaven hydrodynamickým pohonem kombinovaným s mechanickou resp. elektronickou redukční převodovkou. Ta umožňuje využít silný převod pro dostatečný výkon pojezdu v terénu a naopak rychlý pojezd mimo terén.

Terénní vysokozdvižný vozík může být vybaven i mechanickou nebo hydraulickou uzávěrkou diferenciálu, která prostupnost terénem ještě zvyšuje.
Další výhodou terénních vozíků je stabilita zabezpečená širokým rozchodem a nadstandardní šíří nosné desky. Jsou tedy vhodný pro manipulaci s delšími břemeny uloženými napříč.

Terénní vysokozdvižný vozík není v portfoliu výrobců zástoupen tak hojně jako klasický čelní vozík. Mezi nejznámější terénní vysokozdvižné vozíky patří Desta, Ausa, Mast explorer, Manitou a JCB. V našem bazaru naleznete také použité terénní vysokozdvižné vozíky za přijatelné ceny.

Terénní vysokozdvižné vozíky 2WD

Nabízíme terénní vysokozdvižné vozíky 2WD s nosnostmi 2500 - 3500 kg. Tyto stroje jsou využitelné pro práci v nepříznivých podmínkách.

Terénní vysokozdvižné vozíky 2WD

Terénní vysokozdvižné vozíky 4WD

Terénní vysokozdvižný vozík s náhonem 4x4 patří mezi manipulační techniku pro specializované použití. Využijete ho především potřebujete-li manipulovat na nezpevněném povrchu či přímo v terénu. Terénní vysokozdvižný vozíky nachází uplatnění ve dřevozpracujících, stavebních společnostech či firmách s rozsáhlými areály.

Terénní vysokozdvižné vozíky 4WD
Monika Horňáková

Prodej
nové techniky

Monika Horňáková
Facebook Google+ Vstupte do e-shopu