Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 090
+420 777 020 090
Manipulujte s námi ...

Nový terénní vysokozdvižný vozík HC

Vezmeme to pěkně popořadě. Společnost HC je jedním ze dvou největších výrobců manipulační techniky v Číně, který nabízí velmi kvalitní a odolnou techniku s výborným poměrem CENA/VÝKON. Nový terénní vysokozdvižný vozík HC s pohonem 4x4, který jsme testovali na nezpevněném terénu, a ve velmi příkrém svahu nás nesmírně potěšil. Díky silnému motoru KUBOTA s euro 5 a hydraulické převodovce OKAMURA, se třemi stupni rychlosti, se umí vozík pohybovat rychlostí až 26 km/h. Za pomoci diferenciálu a pohonu všech čtyř kol se tento drobek vyšplhal do nesmírně prudkého svahu, jak můžete shlédnout v našem videu níže. Průjezd velmi náročným terénem zajišťují velká vzdušnicová kola hrubého vzorku s hlubokým dezénem a také světlá výška vozíku 270 mm. Další podstatnou předností tohoto terénního vysokozdvižného vozíku, když nebudeme mluvit o jeho síle a schopnosti pohybovat se v náročném terénu, je hlavně jednoduchost jeho provedení. Nové terénní VZV Hangcha nemají zbytečné množství složité elektroniky, která by díky nárazům a otřesům, při jízdě po nerovnostech, stroj odstavila v průběhu jeho práce. Velmi nás také potěšilo jednoduché a intuitivní ovládání a zároveň použité moderní prvky, jako například úsporné LED osvětlení, které ještě zlepšují celkový vzhled vozíku.
Jak u klasických čelních vysokozdvižných vozíků HC tak i u těchto terénních modelů je možné si upravit VZV, dle svých potřeb a požadavků. Výrobce nabízí velké množství doplňkové výbavy a nadstandardních úprav.

Pokud sháníte techniku, která zvládne velmi náročné pracovní podmínky, bude jednoduchá a zároveň cenově dostupná, tak právě pro Vás je tento vozík určený. Neváhejte nás kontaktovat pro zaslání cenové nabídky či zodpovězení dalších dotazů.

                                                                                                                                                       

 

         

terénní vozík HC
22.10.2021
Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094