Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 090
+420 777 020 090
Manipulujte s námi ...

Teleskopický manipulátor- pomocník také v zemědělství

Jak velkou roli hraje v zemědělství právě teleskopický manipulátor? Velkou…
Ať už malý nebo velký zemědělec, pravděpodobně v jeho výbavě naleznete právě tento typ manipulační techniky. V zemědělství se využívá manipulátor především pro přepravu či uskladnění obilnin. Tato manipulační technika je unikátní svým hydraulickým ramenem, které se dá vysunout do velké vzdálenosti a tím usnadňuje manipulaci do vysoké výšky či přes překážky. Na výsuvné rameno se dají upevnit nejrůznější přídavná zařízení jako třeba lopata – pro nakládání sypkých hmot, hák – pro zavěšení Big Bagu, nebo nosné vidle pro manipulaci s balíky sena či palet s hnojivem. Další předností tohoto stroje je unikátní systém řízení všech kol ve třech variantách – řízení pouze přední nápravy, řízení všech 4 kol (4x4) nebo „krabí chod“. Díky těmto vlastnostem je ideální i pro práci v náročném terénu. Mezi nejznámější výrobce teleskopických manipulátorů patří například JCB, BOBCAT, JLG či Manitou. Tyto manipulátory si můžete zakoupit na našem bazaru, nebo si je pronajmout v požadovaném termínu, díky službám naší půjčovny manipulační techniky.

A jedna otázka na závěr… Víte, jaký je největší teleskopický manipulátor na světě?Je to Manitou MHT-X 14350. Tento kolos váží neuvěřitelných 69 tun, je dlouhý 10,93m, dokáže zvednout až 35tun a jeho maximální výška zdvihu je 13,6m.

Takže jak vidíte, nabídka manipulátorů je obrovská. Neváhejte nás při výběru kontaktovat a naši prodejci Vám rádi pomohou, vybrat kvalitního pomocníka pro požadovaný provoz.

Teleskopický manipulátor- pomocník také v zemědělství
2.8.2019
Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094