Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 090
+420 777 020 090
Manipulujte s námi ...

Vykládka z přepravních kontejnerů

Už jste viděli, jak se například takový vysokozdvižný vozík vykládá z přepravního kontejneru? Nebo pokud Vás zajímá, jaké jsou způsoby vykládky zboží, strojů a jiných zařízení, podívejte se níže.

Jedním z možných způsobů vykládky z přepravních kontejnerů je za pomocí nákladní rampy. Nákladní vozidlo se přistaví k rampě a se zařízením se vyjede, pokud je to možné, až na plochu rampy. Odkud následuje přesun na požadované místo. Ne každý provoz má ovšem možnost využití tohoto způsobu vykládky. Vybudování rampy je nákladné nebo není pro rampu dostatečný prostor či zařízení, které chceme vyložit, nemá možnost samostatného pojezdu. Proto je dobré vědět také o alternativní možnosti, kterou Vám rádi v případě zájmu zajistíme a tou je vykládka, či nakládka pomocí další manipulační techniky.
Například dnes nám dorazila nová várka vysokozdvižných vozíků na sklad, které jsme museli vyložit z přepravního kontejneru. K vykládce v našem provozu, kterou si můžete prohlédnout na fotografiích níže, jsme použili těžkotonážní vysokozdvižný vozík s dlouhými vidlicemi, aby bylo možné vykládané zařízení celé podebrat. U tohoto způsobu manipulace je potřeba dbát na bezpečnost a vždy vědět přesné rozměry, těžiště a váhu manipulovaného předmětu. Dalším velmi důležitým bodem je zkušená obsluha, bez které by se vykládka mohla nemálo zkomplikovat a mohlo by dojít k poškození jak nákladu tak manipulační techniky, kterou k vykládce používáme.

Pokud byste někdy potřebovali využít tohoto způsobu vykládky, neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme dopravu vhodné techniky pro požadovanou manipulaci i kvalifikovanou obsluhu s dlouholetými zkušenostmi.  

24.5.2022
Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094