Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 090
+420 777 020 090
Manipulujte s námi ...

Zvedání nákladu do výšky

S hydraulickou zvedací plošinou se setkal asi již každý a spousta z nás o tom ani neví. Hydraulické plošiny nalezneme na nejrůznějších místech. Jejich hlavním účelem je pomoci překonat výškové rozdíly a usnadnit tak manipulaci s materiálem. Hydraulické zvedací plošiny, stoly či rampy mají největší využití jako nakládací/nájezdové rampy, výtahy mezi podlažími nebo jako montážní stoly. Často je využívají automobilky, velké sklady, malé prodejny k vykládání zboží z nákladních automobilů, ale také mají uplatnění třeba v divadlech. Můžeme na ně narazit i v ne příliš veselém prostředí jako například v smuteční síni nebo v krematoriu.

Velkou zajímavostí je, že s potřebou překonávat výškové rozdíly, se potýkalo lidstvo již při stavbě pyramid v době cca 2.600 let př.n.l. Ohledně tehdejšího způsobu, přemísťování nákladu do velké výšky, se dodnes vedou spory a vznikají nejrůznější teorie. Nás ovšem nejvíce zaujala možnost, že Egypťané zvedali velké bloky pomocí dřevěných zdvihů, připomínajících ruční plošinu.

Avšak díky pokroku naší doby Vám můžeme nabídnout hydraulické zvedací plošiny standardně vyráběné, s nosností od 500 kg až do 10.000 kg a výškou zdvihu do 3.500 mm, nebo plošiny vyrobené na zakázku, dle přesných požadavků zákazníka. Hydraulické zdvižné plošiny se instalují jak do šachet, tak do volných prostorů. Díky tomu, že jsou plošiny jednočinné, potřebují elektrickou energii pouze pro zdvih, spouštění probíhá samovolně.

Pokud si chcete usnadnit práci, ale nevíte si rady s výběrem, určitě neváhejte oslovit naše prodejce, kteří s Vámi rádi celou záležitost proberou a pomohou Vám vybrat vhodného pomocníka co Vašeho provozu.

zvedaci plosina zvedaci plosina zvedaci plosina

Zvedání nákladu do výšky
5.9.2019
Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094