Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 097
+420 777 020 097
Manipulujte s námi ...

Čtyřkolové elektrické vysokozdvižné vozíky 1.0 – 5.0t

Značka: HC / Hangcha
Typ: X series 1.0-5.0t , AE series 1.5-3.5t, XC series 1.5-5.0t
Produktový list ke stažení Produktový list ke stažení
Produktový list ke stažení

AC Čtyřkolové elektrické vysokozdvižné vozíky 1.0 – 5.0t

Čtyřkolové elektrické vysokozdvižné vozíky nabízíme ve třech sériích. Serie „X“ „AE“ a serie „XC“. Vozíky serie „XC“ mohou být dodány s baterií větší kapacity, díky čemuž je možné je používat nepřetržitě. Dále jsou vozíky řady XC, díky inovativnímu typu konstrukce a robustnímu provedení, schopné plně nahradit vozíky se spalovacími motory
Elektrické vzv HANGCHA je možné dodat s bezúdržbovou baterií Li-ion. Tento typ baterie umožní způsob krátkého a rychlého dobíjení. Plné nabití baterie již za 2 hodiny či krátké dobíjení za 30 minu umožní takřka nepřetržitou práci s vozíkem. Veškeré elektrické vozíky HC jsou dodávány s antikorosní úpravou, s vyšší rychlostí pojezdu a zdvihu a mohou mít úpravu pro boční výměnu baterie. Nové čtyřkolové elektrické vysokozdvižné vozíky HC se dají používat, díky modernizaci baterií a použité technologii, již také ve venkovních podmínkách. Jsou velmi odolné a s úpravou do chladírenského provozu zvládnou svou práci i při teplotách do -35 °C. Čtyřkolové elektrické vzv HC Forklift jsou velmi výkonné díky svému duálnímu pohonu. Další skvělou vychytávkou je například posilovač řízení, pro snadnější ovladatelnost, nebo nový typ pohodlného sedadla s loketní opěrkou. Snadná boční výměna baterie pro nepřetržité provozy, nebo také modré bezpečnostní světlo Blue Spot Light.

Všechny dostupné doplňky výbavy naleznete v produktovém listu, nebo se informujte u našich prodejců. Tento čtyřkolový elektrický pomocník Vás jistě ohromí svou tichostí a praktičností.

Poptat
Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094