Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 090
+420 777 020 090
Manipulujte s námi ...

Nové elektrické Li-ion vysokozdvižné vozíky HC

Nové elektrické vysokozdvižné vozíky HC s  Li-ion baterií

elektrické vysokozdvižné vozíky

Výrobce HC nově dodává na český trh elektrické vysokozdvižné vozíky s lithiovými bateriemi. Jedná se o inovativní a spolehlivou lithium-iontovou technologii, kterou společnost HANGCHA vyvinula ve spolupráci se společností CATL.  Výrobce CATL dodává do nových elektrických vzv bateriové články a moduly se spolehlivou kvalitou a dlouhou životností. Dále ve vozících HC s lithiovými bateriemi naleznete vysokofrekvenční integrovanou řídicí jednotku MOSFET, která zajišťujeme plynulé a přesné řízení jízdy a zdvihu. Tato jednotka nabízí vynikající výkon při regulaci otáček, funkci rekuperačního brždění, zpětného brždění a ochranu proti prokluzu vozíku na rampách.
Díky použité technologii Li-ion, která umožňuje rychlo či příležitostné nabíjení jsou tyto elektrické vozíky použitelné také do nepřetržitých provozů. Dále vozíky vynikají svou lehkou konstrukcí, flexibilitou, vysokou energetickou účinností, bezúdržbovostí a hlavně dlouhou životností.

Technlogie Li-ion:    ikona Li-ion

Díky této technologii se stávají vozíky velmi ekonomicky výhodné. V případě zájmu je možné dodání vozíku se silnější baterií, která má výdrž 9 hodin a v případě dobíjení při krátkých přestávkách se tak dá vozík používat nepřetržitě. Tím se tento typ vozíků stává adekvátní náhradou vzv se spalovacími motory.

výhody Li-ion technologie

Výrobce poskytuje na Lithiové baterie záruku po dobu 5-ti let a 4000 nabíjecích cyklů.

nabíjecí cykly

Co nám dále nabízejí nové elektrické vozíky HC?
Ať se jedná o vozík s Lithiovou či klasickou trakční baterií nabízí nám výrobce především bezpečnost, comfort a vynikající ergonomický design. Podíváme se na jednotlivé body trochu detailněji.

Bezpečnost:
Vozíky HC jsou standardně vybaveny systémem měkkého dojezdu při spouštění nákladu. Tím se náklad chrání před nárazy a možným poškozením. Dále může být vozík vybaven systémem OPS, který vypne spouštění, pokud obsluha opustí sedadlo.  Dalším bezpečnostním prvkem je signalizace zatažení ruční brzdy, která vyzve zvukovým signálem obsluhu k zatažení ruční brzdy před opuštěním vozíku.

Comfort:
Díky nízkému těžišti a velmi dobré stabilitě se obsluha při manipulaci cítí velmi komfortně. K pohodlí obsluhy a usnadnění práce přispívá také ergonomicky nastavitelný volant, posuvné sedadlo s možností zvýšené opěrky zad, nové širší zvedací zařízení zajišťuje lepší výhled a barevný displej s technologií True Color Screen umožňujeme lepší viditelnost a čitelnost údajů. Komfortem elektrických vozků HC je také tichost, úspora energie a další splňující požadavky na ochranu životního prostředí.

Ergonomický design:
Tyto vozíky mají velký provozní prostor, který je o více než 50% větší než u tradičních elektrických vozíků. Zvětšený brzdový pedál a funkce rekuperačního brždění zajistí snadnější ovládání pro obsluhu. Zadní náprava je vybavena větším odpružením, díky níž se zvyšuje pohodlí ovládání.

kryt motoru VZV         systém výměny baterie   zdvižný stožář VZV   panel hlášení VZV

20.4.2022
Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094