Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 090
+420 777 020 090
Manipulujte s námi ...

Proč si vybrat dieselové vysokozdvižné vozíky HC ?

Vysokozdvižné vozíky HANGCHA neboli HC poskytují zákazníkovi kombinaci vysoké kvality a nízké ceny. S dieselovým pohonem nabízíme zákazníkům dvě řady vysokozdvižných vozíků: řadu R - pro občasnou manipulaci a řadu XF - pro těžké pracovní nasazení.
Čím více v sobě mají vozíky sležité elektroniky, tím častěji dochází k poruchám, nefunkřnosti a následnému zastavení provozu. Tomuto se vývojáři z firmy HC snažili vyhnout a tak vznikl tzv „jednoduchý“ vysokozdvižný vozík s odolnou, pevnou konstrukcí bez zbytečných plastových komponentů a bez velkého množství nepotřebné elektroniky.
Aby mohly dieselové vysokozdvižné vozíky HC fungovat i ve velmi těžkých pracovních podmínkách musí mít kvalitní a dobré motory. Proto v naší nabídce naleznete vozíky s motory NISSAN, YANMAR, MITSUBISHI nebo CUMMINS, které splňují nejpřísnější emisní normy pro provoz v EU. Součástí vozíků jsou také například Japonské hydraulické komponenty, elektronika Curtis, nízko údržbový systém mokrých brzd, prstové ovládání Finger typ, zvětšená a odhlučněná kabina obsluhy a další.

Pokud stále váháte, nebo se jen chcete dozvědět více informací o aktuální nabídce vozíků HC, neváhejte nás kontaktovat.

Jak říkáme „v jednoduchosti je krása... „ :-)

Proč si vybrat dieselové vysokozdvižné vozíky HC ?
21.2.2019
Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094