Šetřete čas. Zavolejte. Pomůžeme.777 020 090
+420 777 020 090
Manipulujte s námi ...

Vysokozdvižných vozíků HANGCHA , vyrobených v Číně, se bát nemusíte

Dostala se k Vám naše nabídka na vysokozdvižný vozík HANGCHA, která je sice výhodná, ale Vy váháte, zda zvolit Čínský výrobek?   Námi nabízené techniky se bát nemusíte. Společnost HANGCHA je jedním ze dvou největších výrobců manipulační techniky v Číně a jejich výrobky vynikají svou odolností a kvalitou provedení. Používají kvalitní materiály a zaměřují se na výrobky robustní a jednoduché konstrukce, bez zbytečně složité elektroniky, která by v budoucnu mohla působit potíže, tak jak se tomu často děje u evropských producentů manipulační techniky.  Vysokozdvižné vozíky HANGCHA jsou vybaveny komponenty od světových výrobců například od firmy Bosh Rexroth. Vozíky jsou dodávány s prvotřídními motory Cummins, Isuzu, Yanmar, Mitsubishi či Nissan. Veškeré námi nabízené vysokozdvižné vozíky splňují přísné emisní normy pro provoz v EU. Na všechny vozíky Hangcha, které Vám dodáme, Vám také zajistíme servis.  Díky přímému spojení na výrobce není problém dodání jakéhokoli náhradního dílu. Vozíky jsmte tedy schopni dlouhodobě servisovat.
Všechny vysokozdvižné vozíky se snažíme co nejvíce přizpůsobit konkrétním požadavkům zákazníka, díky široké nabídce doplňkového sortimentu. Dokonce ani změna barvy, aby Vám vozík ladil k designu firmy, není problémem. 
Vysokozdvižné vozíky HANGCHA jsou ideálním řešením do většiny provozů. Díky moderním technologiím je možné využívání i ve velmi specifických provozech, potravinářství, chladírny s provozem až -35 °C či staveniště s náročným terénem. 
Pro každý typ provozu, lze vybrat vhodného pomocníka stačí se poradit s našimi obchodními zástupci, kteří Vám s výběrem pomohou. 
Na námi nabízené vysokozdvižné vozíky HC nabízíme standardní záruční dobu, avšak v případě zájmu Vám můžeme poskytnout i prodlouženou záruku až na 48 měsíců.
Ať již máte konkrétní dotazy, nebo Vás jen zaujala nějaká informace a chcete se dozvědět více. Neváhejte kontaktovat naše prodejce, kteří Vám na dotazy odpoví, a pomohou Vám s vhodným výběrem. 
 

vozíky HANGCHA
7.4.2020
Working forkliftProsím o strpení, obsah se načítá
Náš Instagram image/svg+xml Náš Youtube Facebook Vstupte do e-shopu Napíšte nám email 777 020 094